Raporty dla Azure Devops i dodatku 7 pace Time tracker – Power BI

Czym jest Microsoft Power Bi

Więcej informacji o aplikacji tutaj: https://inlogica.com/microsoft/microsoft-power-bi/

Przykład zastosowania aplikacji Power BI u Naszego Klienta

Organizacja klienta intensywnie korzysta z metodologii Scrum i narzędzia Azure DevOps wraz z dodatkiem 7pace Timetracker.

Klient zgłosił zapotrzebowanie automatycznego raportowania godzin przepracowanych na rzecz odbiorców własnych usług oraz wewnętrznego nadzorowania zadań.  Naturalnym wyborem okazał się Microsoft PowerBI. W bardzo krótkim czasie nasz klient uzyskał w pełni zadowalający go efekt w postaci elastycznego ekranu z raportami.

Niezwykle proste stało się rozdzielanie zadań oraz zarządzanie czasem.

Podgląd raportu Power Bi

Kolejną wartością dodaną było stworzenie mechanizmu automatycznego raportowania godzin dla klientów. W tym przypadku wystarczyło skorzystać z narzędzia PowerBI Report Builder i funkcji Subskrypcja poczty e-mail z usługi PowerBI.

Klienci na bieżąco otrzymywali raporty zawierające informacje jakie działania zostały podjęte i ile czasu to zajęło. Przełożyło się również na łatwiejsze fakturowanie za wykonane usługi.

Podsumowanie

Raportowanie z użyciem narzędzia PowerBI ocenione zostało przez użytkowników jako najlepszy produkt na rynku. Jest konkurencyjny zarówno pod względem wizualnym jak i łatwym sposobem użytkowania.

Podgląd raportu Power BI
Inlogica Logo
Dlaczego my?

Poznaj nasz zespół doświadczonych specjalistów od wdrożeń systemów ERP Microsoft Dynamics ✔

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.