Nasi specjaliści dzielą się swoją wiedzą w praktycznych artykułach

Artykuły

Kim jest klient B2B
Kim jest klient B2B

Budowanie solidnych relacji z klientem B2B to kluczowy aspekt prowadzenia biznesu, który ma wpływ na trwałość i sukces przedsiębiorstwa.

Zastosowanie systemów ERP w logistyce
Zastosowanie systemów ERP w logistyce

Systemy ERP stanowią kluczowy element współczesnego zarządzania przedsiębiorstwem. Przyjrzymy się głębiej ich zastosowaniu w obszarze logistyki.

Co to jest system ticketowy
Co to jest system ticketowy?

System ticketowy, znany również jako system zgłoszeniowy lub system obsługi biletów to narzędzie cyfrowe służące do zarządzania i monitorowania zapytań lub problemów zgłaszanych przez klientów lub pracowników.

Power Apps czym jest
Czym jest Microsoft Power Apps?

Microsoft Power Apps jest narzędziem stworzonym przez firmę Microsoft, które umożliwia tworzenie niestandardowych aplikacji biznesowych.

System ERP, co to
System ERP, co to?

Zastosowanie systemu ERP umożliwia efektywne zarządzanie zasobami firmy, automatyzując i upraszczając wiele procesów biznesowych.

System ERP, co warto wiedzieć przed wdrożeniem
Wdrożenie systemu ERP

Wdrożenie ERP to proces, który ma na celu skonfigurowanie i uruchomienie systemu w firmie tak, aby spełniał jej unikalne potrzeby biznesowe.

Krajowy system e-Faktur (KSeF) - czym jest i jakie zmiany wprowadza
KSeF – co to?

Krajowy System e-Faktur (KSeF) to nowoczesna odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na elektroniczną wymianę dokumentów w Polsce. To oficjalny system, mający za zadanie gromadzenie, przetwarzanie oraz udostępnianie faktur w formie elektronicznej.

Co to jest JPK
Co to jest JPK?

JPK, czyli Jednolity Plik Kontrolny, jest dokumentem elektronicznym zawierającym informacje o transakcjach dokonanych przez przedsiębiorcę.

ERP Business Central - Book 10/10
Poznaj nas – Business Central

Zespół INLOGICA to programiści i konsultanci, którzy zdobywali doświadczenie podczas realizacji projektów związanych z wdrażaniem i wsparciem oprogramowania firmy Microsoft w wielu krajach Europy oraz w USA.

Obniżenie kosztów licencji Microsoft
Optymalizacja kosztów subskrypcji licencji Microsoft

Optymalizacja kosztów subskrypcji licencji Microsoft to ważne wyzwanie dla wielu organizacji. Nasza firma oferuje wsparcie w tym obszarze, pomagając klientom zoptymalizować wydatki na subskrypcje licencji Microsoft.

ERP Business Central - Book 7/10
Etap 5 – Modyfikacje Business Central

Konfiguracja systemu, którą przygotujemy wspólnie z Twoim zespołem jest wystarczająca do rozpoczęcia pracy operacyjnej.

Wiemy jednak, że każda organizacja jest inna i ma indywidualne potrzeby, a przy okazji uruchomienia systemu klasy ERP w przedsiębiorstwach użytkownicy końcowi zgłaszają zapotrzebowanie na zmiany i modyfikacje.

ERP Business Central - Book 5/10
Etap 3 – Analiza przedwdrożeniowa Business Central

Analiza przedwdrożeniowa to moment, w którym nasz zespół słucha Ciebie. To szczegółowa rozmowa/warsztaty z przyszłymi użytkownikami systemu, podczas której chcemy jak najlepiej poznać i zrozumieć Twoją organizację.

ERP Business Central - Book 4/10
Etap 2 – Instalacja i konfiguracja środowiska Business Central

W ramach tego etapu nasz zespół przygotuje architekturę środowisk systemu umożliwiającą płynne przeprowadzenie prac wdrożeniowych. Proponowana przez nas struktura pozwala także na bezpieczne funkcjonowanie środowiska po jego faktycznym uruchomieniu do działań operacyjnych.

ERP Business Central - Book 3/10
Etap 1 – Licencjonowanie Business Central

W ramach pierwszego etapu przygotujemy we współpracy z Tobą mapę koniecznych do uruchomienia licencji, których funkcjonalności będą odpowiadały zakresom obowiązków wykonywanych przez użytkowników końcowych systemu.

ERP Business Central - Book 2/10
Business Central od 9900 EURO? Czy to w ogóle możliwe?

Oczywiście, że tak! Sprawdziliśmy to w praktyce. System Microsoft Dynamics Business Central z sukcesem wdrożyliśmy wielokrotnie w czasie 4 – 6 tygodni w wielu organizacjach. I Ty otrzymasz gotowy do pracy system w takim terminie!

Microsoft Power BI Logo
Raporty dla Azure Devops i dodatku 7 pace Time tracker – Power BI

Organizacja klienta intensywnie korzysta z metodologii Scrum i narzędzia Azure DevOps wraz z dodatkiem 7pace Timetracker.
Klient zgłosił zapotrzebowanie automatycznego raportowania godzin przepracowanych na rzecz odbiorców własnych usług oraz wewnętrznego nadzorowania zadań.

Zatory płatnicze
Zatory płatnicze dla Microsoft Dynamics AX/365

Monitoruj na bieżąco zatory płatnicze. Dbaj o wizerunek swojej firmy jako płatnika. Walka z zatorami płatniczymi i kłopotami z płynnością finansową w biznesie trwa. Ministerstwo

KSeF i faktury ustrukturyzowane
KSeF i faktury ustrukturyzowane

KSeF i faktury ustrukturyzowane obowiązkowe w Polsce od 1 stycznia 2024. Co to jest KSeF? KSeF to Krajowy System e-Faktur. Umożliwia wystawianie, przechowywanie i odbiór

Zatory płatnicze
Zatory płatnicze w transakcjach handlowych

Jak nie sparaliżować pracy działu finansowego przy kolejnym sprawozdaniu o stosowanych terminach zapłaty w transakcjach handlowych? Dobiegają nas branżowe słuchy o tym, że firmy, które

Moduł Asset Managment (CMMS)
Moduł Asset Managment (CMMS) dla Microsoft Dynamics 365/AX

Zespół INLOGICA przygotował dla klientów wykorzystujących w swojej działalności system Microsoft Dynamics 365/AX moduł ‘Asset Managment’ (CMMS) przeznaczony do obsługi środków trwałych w przedsiębiorstwie. Rozwiązanie

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na wybrany temat, skontaktuj się z nami.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności INLOGICA Sp. z o.o. Sp. k.