Nasi specjaliści dzielą się swoją wiedzą w praktycznych artykułach

Artykuły

ERP Business Central - Book 10/10
Poznaj nas – Business Central

Zespół INLOGICA to programiści i konsultanci, którzy zdobywali doświadczenie podczas realizacji projektów związanych z wdrażaniem i wsparciem oprogramowania firmy Microsoft w wielu krajach Europy oraz w USA.

Obniżenie kosztów licencji Microsoft
Optymalizacja kosztów subskrypcji licencji Microsoft

Optymalizacja kosztów subskrypcji licencji Microsoft to ważne wyzwanie dla wielu organizacji. Nasza firma oferuje wsparcie w tym obszarze, pomagając klientom zoptymalizować wydatki na subskrypcje licencji Microsoft.

ERP Business Central - Book 7/10
Etap 5 – Modyfikacje Business Central

Konfiguracja systemu, którą przygotujemy wspólnie z Twoim zespołem jest wystarczająca do rozpoczęcia pracy operacyjnej.

Wiemy jednak, że każda organizacja jest inna i ma indywidualne potrzeby, a przy okazji uruchomienia systemu klasy ERP w przedsiębiorstwach użytkownicy końcowi zgłaszają zapotrzebowanie na zmiany i modyfikacje.

ERP Business Central - Book 5/10
Etap 3 – Analiza przedwdrożeniowa Business Central

Analiza przedwdrożeniowa to moment, w którym nasz zespół słucha Ciebie. To szczegółowa rozmowa/warsztaty z przyszłymi użytkownikami systemu, podczas której chcemy jak najlepiej poznać i zrozumieć Twoją organizację.

ERP Business Central - Book 4/10
Etap 2 – Instalacja i konfiguracja środowiska Business Central

W ramach tego etapu nasz zespół przygotuje architekturę środowisk systemu umożliwiającą płynne przeprowadzenie prac wdrożeniowych. Proponowana przez nas struktura pozwala także na bezpieczne funkcjonowanie środowiska po jego faktycznym uruchomieniu do działań operacyjnych.

ERP Business Central - Book 3/10
Etap 1 – Licencjonowanie Business Central

W ramach pierwszego etapu przygotujemy we współpracy z Tobą mapę koniecznych do uruchomienia licencji, których funkcjonalności będą odpowiadały zakresom obowiązków wykonywanych przez użytkowników końcowych systemu.

ERP Business Central - Book 2/10
Business Central od 9900 EURO? Czy to w ogóle możliwe?

Oczywiście, że tak! Sprawdziliśmy to w praktyce. System Microsoft Dynamics Business Central z sukcesem wdrożyliśmy wielokrotnie w czasie 4 – 6 tygodni w wielu organizacjach. I Ty otrzymasz gotowy do pracy system w takim terminie!

Microsoft Power BI Logo
Raporty dla Azure Devops i dodatku 7 pace Time tracker – Power BI

Organizacja klienta intensywnie korzysta z metodologii Scrum i narzędzia Azure DevOps wraz z dodatkiem 7pace Timetracker.
Klient zgłosił zapotrzebowanie automatycznego raportowania godzin przepracowanych na rzecz odbiorców własnych usług oraz wewnętrznego nadzorowania zadań.

ERP Business Central - Book 1/10
Microsoft Dynamics Business Central Part 1/10

Microsoft Dynamics Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) to element platformy Microsoft Dynamics 365. Jest to system klasy ERP kierowany do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Zatory płatnicze
Zatory płatnicze dla Microsoft Dynamics AX/365

Monitoruj na bieżąco zatory płatnicze. Dbaj o wizerunek swojej firmy jako płatnika. Walka z zatorami płatniczymi i kłopotami z płynnością finansową w biznesie trwa. Ministerstwo

KSeF i faktury ustrukturyzowane
KSeF i faktury ustrukturyzowane

KSeF i faktury ustrukturyzowane obowiązkowe w Polsce od 1 stycznia 2024. Co to jest KSeF? KSeF to Krajowy System e-Faktur. Umożliwia wystawianie, przechowywanie i odbiór

Zatory płatnicze
Zatory płatnicze w transakcjach handlowych

Jak nie sparaliżować pracy działu finansowego przy kolejnym sprawozdaniu o stosowanych terminach zapłaty w transakcjach handlowych? Dobiegają nas branżowe słuchy o tym, że firmy, które

Moduł Asset Managment (CMMS)
Moduł Asset Managment (CMMS) dla Microsoft Dynamics 365/AX

Zespół INLOGICA przygotował dla klientów wykorzystujących w swojej działalności system Microsoft Dynamics 365/AX moduł ‘Asset Managment’ (CMMS) przeznaczony do obsługi środków trwałych w przedsiębiorstwie. Rozwiązanie

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na wybrany temat, skontaktuj się z nami.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności INLOGICA Sp. z o.o. Sp. k.