"Zawsze robię to, czego nie potrafię, abym mógł się dowiedzieć, jak to zrobić." ~Pablo Picasso

Szkolenia - Inlogica

Szkolenia Inlogica

Wprowadzenie do systemu
Microsoft Dynamics 365
i procesu wdrożenia

Niezależnie od wielkości organizacji, złożoności występujących w niej scenariuszy biznesowych czy doświadczenia Twojego zespołu, proces wdrożenia systemu ERP Microsoft Dynamics 365 jest dużym wyzwaniem organizacyjnym i finansowym. Szkolenie ma na celu przekazanie najistotniejszych informacji na temat przeprowadzenie takiego projektu.

Finanse w
Microsoft Dynamics 365

Każdy biznes zaczyna się i kończy na pieniądzach, dlatego bez wględu na rozmiar organizacji oraz złożoności procesów biznesowych, kluczowym wyzwaniem dla firm jest skuteczna praca zespołów finansowo-księgowych. Podstawą efektywności ich działań jest znajomość możliwości systemu, na którym pracują.

Produkcja w
Microsoft Dynamics 365

Bez względu na poziom złożoności organizacji w branży produkcyjnej, efektywność wykorzystywania składników majątku, dobre planowanie i zapewnienie ciągłości działania są determinantą produktywności całego biznesu ale i dużym wyzwaniem. Szkolenie ma na celu przekazanie najistotniejszych informacji na temat obsługi produkcji w systemie ERP Microsoft Dynamics 365.

Logistyka i magazyn w
Microsoft Dynamics 365

Optymalne wsparcie i automatyzacja obsługi zapasów, magazynowania i pozyskiwania materiałów oraz logistyki w łańcuchach dostaw to kluczowe zadania firm zajmujących się dystrybucją i produkcją. Szkolenie ma na celu przekazanie najistotniejszych informacji na temat obsługi obszarów związanych z logistyką i magazynem w systemie ERP Microsoft Dynamics 365.

Microsoft Dynamics
Development – programowanie x++

Wsparcie i rozwój systemu Microsoft Dynamics jest jednym z priorytetowych zadań działów IT w firmach, które zdecydowały się na jego uruchomienie. Rozwój organizacji, w której funkcjonuje system, zmiany otocznia biznesowego czy uwarunkowań prawnych generują potrzebę szybkiego i zwinnego wprowadzania zmian w ramach tego narzędzia. Szkolenie, które przygotowaliśmy pozwoli na przetransferowanie naszych doświadczeń do Twojego zespołu IT.

Wykorzystanie Microsoft SharePoint
w pracy zespołowej

Microsoft SharePoint to idealne rozwiązanie do współpracy grupowej. Koordynacja pracy, wymiana i archiwizowanie dokumentów oraz komunikacja między członkami firmy jest niezwykle łatwa dzięki wykorzystaniu platformy SharePoint. Szkolenie ma na celu nauczyć użytkownika samodzielnego korzystania z SharePoint w formie firmowego Intranetu.

Microsoft Dynamics jest cool!
Dowiedz się, jak uzyskać poprawę szybkości działania systemu w Twojej firmie.

System ERP Microsoft Dynamics jest strukturą, która wielowymiarowo wspiera procesy w organizacjach. Wraz ze wzrostem wolumenu obsługiwanych danych, rozbudową drzewa funkcjonalności, przyrostem liczby użytkowników etc. mogą pojawić wyzwania związane z wydajnością tego narzędzia. W ramach tego szkolenia pokażemy Ci w jaki sposób dbać o użytkownika, modyfikacje oraz bazę danych tak, aby system działał płynnie i stanowił najlepsze wsparcie dla Twojego zespołu i firmy.

Wykorzystaj swoje dane używając
Microsoft Power BI

W obecnej rzeczywistości biznesowej normą jest praca przy użyciu wielu różnorodnych narzędzi IT. Wraz ze wzrostem liczby narzędzi w ramach ekosystemu organizacji pojawiają się wyzwania: budowanie zestawień, korelacji czy pogłębionych analiz agregujących dane z wielu źródeł. Odpowiedzią jest oprogramowanie Microsoft Power BI. Szkolenie ma na celu przekazanie kluczowych informacji na temat funkcjonalności tego narzędzia.

Microsoft Dynamics Business Central
Zapoznaj się z systemem i etapami implementacji

Bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa, złożoność scenariuszy biznesowych oraz poziom kompetencji Twojego zespołu, implementacja systemu ERP Microsoft Dynamics Business Central stanowi istotne wyzwanie zarówno pod względem organizacyjnym, jak i finansowym. Celem szkolenia jest dostarczenie kluczowych informacji dotyczących przeprowadzenia tego typu projektu.

FAQ INLOGICA - Szkolenia

Potrzebujesz więcej informacji o oferowanych przez nas szkoleniach? Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania lub skontaktuj się z nami już teraz.

Szkolenia odbywają się online w aplikacji Microsoft Teams lub stacjonarnie. Hybryda jest również na porządku dziennym. Wszystko zależy od preferencji uczestników. Formę ustalimy wspólnie przy zamówieniu.

Zdecydowanie tak. Agendy szkoleń przygotowane są głównie z myślą o początkujących użytkownikach Microsoft Dynamics 365. Ale też z myślą o osobach pracujących na starszych wersjach AX (Axapta), które przygotowują się do migracji na najnowszą wersję systemu lub chcą poprawić efektywność pracy. Zapraszamy również wszystkie zespoły, które są na etapie wyboru systemu ERP dla swojego biznesu, nigdy nie pracowały w Microsoft Dynamics 365 / Dynamics AX / Business Central / NAV czy też innych tego typu systemach i chcą poznać możliwości produktów Microsoft w tym zakresie.

Każde szkolenie podzielone jest na kilka bloków tematycznych. Omawiając poszczególne zagadnienia prowadzący (zawsze aktywny konsultant lub programista) będzie odwoływał się do praktycznych przykładów biznesowych i doświadczeń w pracy z użytkownikami systemów Microsoft Dynamics 365/AX. Sesja pytań i odpowiedzi kończy każdy blok tematyczny.

  • Skontaktuj się z nami: office@inlogica.com lub +48 61 278 58 30
  • Ustalimy wspólnie, które ze szkoleń przyniesie największą wartość dla Twojego zespołu.
  • Na maila otrzymasz od nas krótki Formularz zamówienia oraz propozycję co najmniej dwóch terminów szkolenia do wyboru.
  • Po potwierdzeniu przez Ciebie zamówienia, otrzymasz fakturę.

10 osób to według nas maksymalna liczba osób, przy której szkolenie jest najbardziej jakościowe dla uczestników. Nie wykluczamy jednak żadnej opcji. Zapraszamy do kontaktu. Omówimy, jakie mają Państwo potrzeby i zaproponujemy odpowiednią formę.

Ceny szkoleń niezależnie od liczby uczestników skalkulowane są dla grup 10-osobowych. W tym przypadku będzie to koszt 4900 zł netto.

Szkolenie nie wymaga ze strony uczestników żadnego specjalnego przygotowania, poza oczywiście dobrym nastawieniem! Przed szkoleniem zachęcamy jednak, aby przemyśleć sobie tematy, które „bolą” użytkowników na co dzień w pracy z Microsoft Dynamics 365/AX lub innymi systemami, na których obecnie pracują i w trakcie szkolenia zadawać pytania, tak aby wyciągnąć dla swojego komfortu pracy i swojego biznesu jak najwięcej wartości. Wiemy z doświadczenia, że często drobne a nieznane jeszcze użytkownikom „funkcjonalności” systemu ERP czy też możliwe interakcje z innych narzędziami biznesowymi Microsoft (jak np. Office, Teams, Outlook) potrafią skutecznie podnieść efektywność i przyjemność pracy z systemem.

Jak najbardziej. Każde szkolenie ma przynieść wartościową wiedzę  uczestnikom, którą będą mogli wykorzystywać w codziennej pracy. Jeżeli poszukują Państwo praktycznej wiedzy z innych obszarów działania Microsoft Dynamics 365 niż w przygotowanych przez nas agendach lub pogłębionych warsztatów, zapraszamy do kontaktu. Ustalimy, jak możemy Państwa wesprzeć. office@inlogica.com

Tak. Business Central to część platformy Microsoft Dynamics 365, w której jesteśmy ekspertami. Agendy szkoleń możemy dostosować również dla obecnych lub przyszłych użytkowników tego systemu. Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie masz potrzeby w tym zakresie.

Wystarczy dostęp do Internetu. Szkolenie odbywa się w aplikacji Microsoft Teams. Aby dołączyć do spotkania wystarczy kliknąć link z zaproszenia, które wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają z odpowiednim wyprzedzeniem na swój adres mailowy.

Nie określamy minimalnej liczby uczestników. Wszystko zależy od zapotrzebowania w zespole, który chciałby wziąć udział w naszym szkoleniu.

To zależy od Państwa potrzeb. Kontaktując się z nami w sprawie szkolenia zachęcamy, aby wskazać co najmniej dwa dogodne terminy, w których chcieliby Państwo odbyć szkolenie. Z reguły udaje się zorganizować spotkania maksymalnie w ciągu 3-4 tygodni od zamówienia.

Cena szkolenia nie zawiera kosztów dojazdu. Zadzwoń lub napisz do nas maila na adres office@inlogica.com i powiedz nam, jakie szkolenie Cię interesuje oraz gdzie chciałbyś, aby szkolenie się odbyło. Podeślemy Ci dokładne informacje na temat ewentualnych dodatkowych kosztów.

Szkolenia prowadzą wyłącznie praktycy biznesowi – certyfikowani konsultanci, architekci i programiści Microsoft Dynamics 365/AX z INLOGICA, doświadczeni we wdrożeniach i rozwoju systemów oraz codziennym wsparciu użytkowników systemów ERP.

Faktura wystawiana jest po zamówieniu szkolenia. Termin płatności faktury wynosi 7 dni.

Masz inne pytania w temacie szkoleń z Microsoft Dynamics 365?

Nie jesteś do końca pewien, które szkolenie jest w tej chwili najlepszym wyborem dla Twojego zespołu? Skontaktuj się z nami. Doradzimy. office@inlogica.com