Microsoft Power Apps - wdrożenie | Inlogica

Microsoft Power Apps Logo

Power Apps - co to?

Microsoft Power Apps to szeroki wachlarz aplikacji upraszczających procesy dnia codziennego. Power Apps to zestaw narzędzi pozwalający budować aplikacje połączone z różnymi źródłami danych jak: arkusze Excel, systemy ERP, systemy CRM i wiele innych. Ilość możliwych połączeń z danymi jest zdumiewająca.  Stworzone aplikacje mogą być używane na urządzeniach stacjonarnych poprzez przeglądarkę oraz na urządzeniach mobilnych, jak telefon czy tablet – poprzez dedykowaną aplikację Power Apps. Dzięki wykorzystaniu konta Microsoft mamy możliwość wygodnego przełączania się pomiędzy udostępnionymi aplikacjami.

Microsoft Power Apps - dla kogo jest?

Niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie, każdy znajdzie aplikację, która usprawni jego pracę. Kadra zarządzająca może min. przeglądać dane statystyczne lub zarządzać zadaniami a pracownicy produkcyjni mogą weryfikować zamówienia sprzedaży przygotowane do realizacji, zlecenia produkcyjne itp. Power Apps nie tylko wyświetla dane, ale także daje możliwość ich wprowadzania oraz edycję w systemie.

Power Apps Microsoft - funkcje

Składniki Microsoft Power Platform

Microsoft Power Apps wchodzi w skład większej platformy, którą jest Microsoft Power Platform. Platforma składa się z wielu aplikacji, które współpracują ze sobą. Są to:

Przykłady zastosowania aplikacji u naszych klientów
Inlogica Logo
Dlaczego my?

Poznaj nasz zespół doświadczonych specjalistów od wdrożeń systemów ERP Microsoft Dynamics

Dowiedz się więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności INLOGICA Sp. z o.o. Sp. k.