Microsoft Power Apps - wdrożenie | Inlogica

Microsoft Power Apps Logo

Power Apps - co to?

Microsoft Power Apps to szeroki wachlarz aplikacji upraszczających procesy dnia codziennego. Power Apps to zestaw narzędzi pozwalający budować aplikacje połączone z różnymi źródłami danych jak: arkusze Excel, systemy ERP, systemy CRM i wiele innych. Ilość możliwych połączeń z danymi jest zdumiewająca.  Stworzone aplikacje mogą być używane na urządzeniach stacjonarnych poprzez przeglądarkę oraz na urządzeniach mobilnych, jak telefon czy tablet – poprzez dedykowaną aplikację Power Apps. Dzięki wykorzystaniu konta Microsoft mamy możliwość wygodnego przełączania się pomiędzy udostępnionymi aplikacjami.

Microsoft Power Apps - dla kogo jest?

Niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie, każdy znajdzie aplikację, która usprawni jego pracę. Kadra zarządzająca może min. przeglądać dane statystyczne lub zarządzać zadaniami a pracownicy produkcyjni mogą weryfikować zamówienia sprzedaży przygotowane do realizacji, zlecenia produkcyjne itp. Power Apps nie tylko wyświetla dane, ale także daje możliwość ich wprowadzania oraz edycję w systemie.

Power Apps Microsoft - funkcje

Składniki Microsoft Power Platform

Microsoft Power Apps wchodzi w skład większej platformy, którą jest Microsoft Power Platform. Platforma składa się z wielu aplikacji, które współpracują ze sobą. Są to:

Przykłady zastosowania aplikacji u naszych klientów
Inlogica Logo
Dlaczego my?

Poznaj nasz zespół doświadczonych specjalistów od wdrożeń systemów ERP Microsoft Dynamics

Dowiedz się więcej