Dzielimy się wieloletnim doświadczeniem z naszymi klientami przy każdej realizacji

O nas
O nas

W INLOGICA przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Zgodnie z przyjętą misją, służymy naszym partnerom wypracowanym przez lata doświadczeniem. Oczywiście, do każdego podchodzimy indywidualnie. Gdy rozpoczynamy współpracę z daną firmą, wychodzimy poza schematy założeń dokumentacji technicznej. Wprowadzane rozwiązania optymalnie dostosowujemy do konkretnych potrzeb, ponieważ użyteczności które wdrażamy, mają ułatwiać codzienną pracę.

Dobra strategia jest kluczem do sukcesu, jednak każda strategia jest tyle warta ile jej wdrożenie.

Grzegorz Bigos, co-founder

Zespół INLOGICA to programiści i konsultanci, którzy zdobywali doświadczenie podczas realizacji projektów związanych z wdrażaniem i wsparciem oprogramowania firmy Microsoft w wielu krajach Europy oraz w USA. Pracowali min. dla firm z Danii, Niemiec, Szwajcarii i Polski, każdorazowo dostosowując wprowadzane rozwiązania do lokalnej specyfiki i indywidualnych potrzeb Klientów. Realizowali projekty dla firm zajmujących się min. dystrybucją, produkcją opakowań ochronnych, obrotem i dystrybucją energii elektrycznej, produkcją wyposażenia łazienek, produkcją materiałów budowlanych, hotelarstwem czy produkcją rowerów.

Kilka faktów
o nas

autorskich produktów
0
lata na rynku
0
zadowolonych klientów
0 %
lata doświadczenia*
0
wdrożeń
0 +
specjalistów
0

* suma lat doświadczenia wszystkich specjalistów w pracy z Microsoft Dynamics 365/AX

Każdą współpracę poprzedza kontakt - telefoniczny, mailowy, przez formularz na stronie lub zapoznanie się z naszą ofertą i wdrożonymi realizacjami. Najważniejsze jest, żebyśmy zrobili pierwszy krok. Tak zaczyna się owocna współpraca. Dlatego gorąco zachęcam do rozmowy.

Grzegorz Bigos