Etap 2 – Instalacja i konfiguracja środowiska Business Central

Zobacz także:

Etap 2
Instalacja i konfiguracja środowiska

W ramach tego etapu nasz zespół przygotuje architekturę środowisk systemu umożliwiającą płynne przeprowadzenie prac wdrożeniowych. Proponowana przez nas struktura pozwala także na bezpieczne funkcjonowanie środowiska po
jego faktycznym uruchomieniu do działań operacyjnych.

Inlogica Separator

Ewentualne modyfikacje i utrzymanie środowiska docelowego jest proste i przebiega zgodnie z przygotowanymi przez nasz zespół administracyjny instrukcjami i politykami bezpieczeństwa, które gwarantują ciągłość pracy rozwiązania.

Dodatkowo do każdej instancji systemu Microsoft Dynamics Business Central istnieje możliwość uruchomienia 3 bezpłatnych licencji z dostępem do funkcjonalności:

Środowisko:Przeznaczenie:
ProdukcyjnePraca operacyjna. Zawiera dane biznesowe. Dostęp tylko dla użytkowników uprawnionych i przeszkolonych.
TestoweTestowanie dodatków i usprawnień przed wprowadzeniem na środowisko produkcyjne. Może zawierać częściowe/przykładowe dane biznesowe. Dostęp dla użytkowników uprawnionych i przeszkolonych.
DeveloperskiePrzygotowywanie zmian programistycznych. Zawiera dane przykładowe Microsoft. Dostęp tylko dla developerów.
Demonstracyjne/
Edukacyjne
Środowisko demonstracyjne/edukacyjne. Zawiera dane przykładowe Microsoft. Dostęp bez ograniczeń.

Dla każdej uruchomionej instancji (tenanta) systemu Microsoft Dynamics Business Central producent udostępnia następującą infrastrukturę:

W przypadku konieczności rozbudowy pojemności bazy danych lub środowisk producent oferuje kilka scenariuszy. Wybrane z nich znajdują się poniżej:

Prezentowane powyżej ceny są propozycjami wyjściowymi, zgodnymi z oficjalnym cennikiem producenta. Wraz ze wzrostem liczby zamawianych licencji istnieje możliwość negocjacji cen.

Zainteresował Cię ten artykuł? Nie możesz doczekać się kolejnych części? Kliknij tutaj aby zobaczyć cały materiał

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.