Microsoft Dynamics Business Central wzorcowy harmonogram wdrożenia w obszarze finansowo-księgowym

Microsoft Dynamics Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) to element platformy Microsoft Dynamics 365. Jest to system klasy ERP kierowany do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dostępny w 2 podstawowych wariantach: Microsoft Dynamics Business Central Essentials (moduły: finanse, sprzedaż, zakupy, magazyn, CRM, zasoby ludzkie, zarządzanie projektami) oraz Microsoft Dynamics Business Central Premium (funkcjonalności Microsoft Dynamics Business Central Essentials + produkcja i serwis).

Inlogica Separator

Jako część platformy Microsoft Dynamics 365 stanowi doskonałą bazę do rozwoju zaplecza technologicznego organizacji w oparciu o pozostałe zintegrowane z nim rozwiązania przygotowane przez Microsoft.

Inlogica Separator

Umożliwia wgląd we wszystkie najistotniejsze procesy zachodzące w ramach organizacji i pozwala na ich bieżącą analizę i korektę uzależnioną od zmieniających się uwarunkowań. Dzięki automatyzacji procesów decyzyjnych przyczynia się do ograniczenia kosztów i optymalnego wykorzystania zasobów.

Inlogica Separator

Microsoft dąży do unifikacji wszystkich narządzi biznesowych w ramach jednej platformy Dynamics 365 i to od indywidualnych preferencji użytkowników końcowych zależy, które z nich są optymalne w ich codzienne pracy. Z uwagi na nasze doświadczenia proponujemy Klientom rozpoczęcie budowy tego ekosystemu od strony finansowo – księgowej w ramach systemu ERP Microsoft Dynamics Business Central (ostatecznie wszystko w biznesie zaczyna się i kończy na pieniądzach).

Inlogica Separator

Więcej informacji o metodyce, którą zastosowaliśmy można znaleźć tutaj:

Telegraficzny skrót

Zainteresował Cię ten artykuł? Nie możesz doczekać się kolejnych części? Kliknij tutaj aby zobaczyć cały materiał

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.