Microsoft Dynamics Business Central wzorcowy harmonogram wdrożenia w obszarze finansowo-księgowym

Microsoft Dynamics Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) to element platformy Microsoft Dynamics 365. Jest to system klasy ERP kierowany do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dostępny w 2 podstawowych wariantach: Microsoft Dynamics Business Central Essentials (moduły: finanse, sprzedaż, zakupy, magazyn, CRM, zasoby ludzkie, zarządzanie projektami) oraz Microsoft Dynamics Business Central Premium (funkcjonalności Microsoft Dynamics Business Central Essentials + produkcja i serwis).

Inlogica Separator

Jako część platformy Microsoft Dynamics 365 stanowi doskonałą bazę do rozwoju zaplecza technologicznego organizacji w oparciu o pozostałe zintegrowane z nim rozwiązania przygotowane przez Microsoft.

Inlogica Separator

Umożliwia wgląd we wszystkie najistotniejsze procesy zachodzące w ramach organizacji i pozwala na ich bieżącą analizę i korektę uzależnioną od zmieniających się uwarunkowań. Dzięki automatyzacji procesów decyzyjnych przyczynia się do ograniczenia kosztów i optymalnego wykorzystania zasobów.

Inlogica Separator

Microsoft dąży do unifikacji wszystkich narządzi biznesowych w ramach jednej platformy Dynamics 365 i to od indywidualnych preferencji użytkowników końcowych zależy, które z nich są optymalne w ich codzienne pracy. Z uwagi na nasze doświadczenia proponujemy Klientom rozpoczęcie budowy tego ekosystemu od strony finansowo – księgowej w ramach systemu ERP Microsoft Dynamics Business Central (ostatecznie wszystko w biznesie zaczyna się i kończy na pieniądzach).

Inlogica Separator

Więcej informacji o metodyce, którą zastosowaliśmy można znaleźć tutaj:

Telegraficzny skrót

Zainteresował Cię ten artykuł? Nie możesz doczekać się kolejnych części? Kliknij tutaj aby zobaczyć cały materiał

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności INLOGICA Sp. z o.o. Sp. k.