Jak pracujemy? Współpraca z INLOGICA – Business Central

Jak pracujemy?

Na ostateczny przebieg projektu wpływ ma bardzo wiele czynników. Jednym z najistotniejszych jest zaangażowanie pracowników Twojej firmy w proces wdrożenia. Na pewien czas zespół INLOGICA stanie się częścią Twojej organizacji. Warto wykorzystać ten moment, żeby w maksymalnym stopniu przetransferować naszą wiedzę i doświadczenie do Twojej firmy. Pozwoli to na optymalizację kosztów samego wdrożenia jak również utrzymania systemu w czasie jego późniejszego użytkowania.

Elementy na które kładziemy szczególny nacisk podczas współpracy to:

Propozycje
INLOGICA

DEMO. Chcesz przetestować Microsoft Dynamics Business Central samodzielnie? To możliwe. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który uruchomi dla Ciebie bezpłatnie subskrypcję wersji demonstracyjnej!

PREZENTACJA. Chcesz zobaczyć jak system Microsoft Dynamics Business Central działa w praktyce? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i możemy zorganizować dla Ciebie prezentację podstawowych funkcjonalności systemu!

Proponowana agenda:

Zainteresował Cię ten artykuł? Nie możesz doczekać się kolejnych części? Kliknij tutaj aby zobaczyć cały materiał

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności INLOGICA Sp. z o.o. Sp. k.