Etap 5 – Modyfikacje Business Central

Etap 5
Modyfikacje
(opcjonalnie)

Konfiguracja systemu, którą przygotujemy wspólnie z Twoim zespołem jest wystarczająca do rozpoczęcia pracy operacyjnej.

Wiemy jednak, że każda organizacja jest inna i ma indywidualne potrzeby, a przy okazji uruchomienia systemu klasy ERP w przedsiębiorstwach użytkownicy końcowi zgłaszają zapotrzebowanie na zmiany i modyfikacje.

Powyższe zestawienie ilustruje przykładowe modyfikacje wraz z szacowaną czasochłonnością ich przygotowania. Zależy nam na tym, aby użytkownicy końcowi systemu mieli wpływ na elementy, które mogą poprawić ergonomię i wydajność ich codziennej pracy.

Warto pamiętać
Propozycje
INLOGICA

Nie wszystkie modyfikacje muszą być realizowane od razu. Pozwól użytkownikom końcowym na zapoznanie się z systemem Microsoft Dynamics Business Central i jego funkcjonalnościami standardowymi. W ustalonym wspólnie z Tobą czasie nasz zespół zbierze informację zwrotną od użytkowników końcowych i zaproponuje na tej podstawie zmiany i modyfikacje odpowiadające na ich potrzeby. Ostateczna decyzja o ich wprowadzeniu należy do Ciebie.

Powszechną praktyką jest realizacja modyfikacji w ramach umowy wsparcia, której zawarcie proponujemy po zakończeniu zasadniczej części prac.

Zainteresował Cię ten artykuł? Nie możesz doczekać się kolejnych części? Kliknij tutaj aby zobaczyć cały materiał

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.