Etap 4 – Wdrożenie rozwiązania Business Central

Etap 4
Wdrożenie rozwiązania

Na podstawie zgromadzonych w poprzednim etapie danych bazowych oraz informacji zebranych od użytkowników końcowych systemu nasi konsultanci skonfigurują gotowe do pracy rozwiązanie.

Przygotowane zostają moduły:

Inlogica Separator

Jest to baza ustawień, które umożliwią działanie produkcyjne systemu, księgowanie transakcji oraz raportowanie danych. Wszystkie uruchamiane funkcjonalności dostosowane są do aktualnych wymogów polskiego prawa a ich szczegółowe działanie jest na bieżąco konsultowane z Twoim zespołem.

Gotowe środowisko przekazujemy do testowania oraz samodzielnego sprawdzenia możliwości systemu. To moment, aby  weryfikować poprawność przygotowanych funkcjonalności na rzeczywistych procesach i danych Twojej firmy. Jest to również idealna chwila na weryfikację i dostosowanie pomocniczych ustawień, tak by praca z systemem była jak najbardziej przyjazna i
ergonomiczna.

Inlogica Separator

Przez cały ten czas możesz śmiało korzystać z dostępności naszych konsultantów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Chętnie podzielą się posiadaną wiedzą z użytkownikami końcowymi systemu w ramach warsztatów szkoleniowych, w dowolnej formie: stacjonarnie lub online.


Ten etap kończy zasadniczą część projektu.
System jest gotowy do pracy.

Propozycje
INLOGICA

Testy i warsztaty szkoleniowe przy wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics Business Central realizujemy w modelu time & material (t&m). Dzięki temu możliwe jest ograniczenie czasu na te prace do poziomu rzeczywistego zapotrzebowania, a tym samym optymalizacja kosztów całego projektu.

Warto pamiętać

Zainteresował Cię ten artykuł? Nie możesz doczekać się kolejnych części? Kliknij tutaj aby zobaczyć cały materiał

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności INLOGICA Sp. z o.o. Sp. k.