Stanowisko

Junior .NET ERP Integration Developer

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wyślij zgłoszenie na adres: praca@INLOGICA.com

Opis firmy:

Od wielu lat zajmujemy się wdrożeniami rozwiązań klasy ERP. Specjalizujemy się tworzeniu oprogramowania w obszarze logistyki i produkcji. Integrujemy systemy informatyczne, a także budujemy dedykowane aplikacje od podstaw.

W naszej firmie mocno stawiamy na innowacyjność dzięki najnowszym technologiom od Microsoft, będąc jednocześnie ich oficjalnym partnerem certyfikowanym.

Większość naszych projektów dotyczy Microsoft Dynamics 365/AX for Finance and Operations, realizowanych dla klientów w Europie i USA.

Zadania:

  • projektowanie, tworzenie, rozwijanie i modyfikacja rozwiązań biznesowych w aplikacjach zintegrowanych z Dynamics AX / Dynamics 365 FO / Dynamics 365 BC
  • współpraca z zespołem analityków, architektów i programistów
  • rekomendowanie możliwości rozbudowy systemu i bieżące wsparcie
  • identyfikowanie błędów i rozwiązywanie problemów
  • testowanie i dokumentowanie prac
  • dbanie o najwyższą jakość kodu

Oferujemy:

  • współpracę z rozpoznawalnymi markami
  • elastyczność czasu pracy
  • dowolność formy zatrudnienia
  • możliwość pracy zdalnej
  • dużą perspektywę rozwoju poprzez:
    • współpracę z doświadczonymi ekspertami
    • ścieżkę certyfikacji Microsoft
    • otrzymywanie szczerej informacji zwrotnej
  • pozyskanie wiedzy biznesowej z zakresu pracy z działu finansowego, magazynu i produkcji, co daje szerokie możliwości rynkowe
  • udział we wdrożeniach o zasięgu międzynarodowym
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych
  • pracę w SCRUM
  • swobodne relacje – tu możesz być sobą
  • zdrowe podejście do wyznaczania celów i priorytetów
  • udział w nietuzinkowych spotkaniach integracyjnych
  • możliwość prywatnej opieki zdrowotnej
  • multisport

Oczekujemy:

  • wysokich umiejętności współpracy z zespołem – praca wymaga ciągłej konsultacji z analitykami biznesowymi, architektami i innymi programistami
  • zaangażowania w powierzone zadania
  • praktycznej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności i zdolności organizacyjnych
  • nastawienia na pracę zadaniową
  • umiejętności swobodnego przełączania się między zadaniami
  • otwartości na informację zwrotną z zespołu
  • umiejętności programowania, mile widziane technologie .Net, C#, C++, X++, C/AL
  • podstawowej znajomości relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server) w zakresie pisania zapytań
  • mile widziane:
    •  doświadczenie w pracy i integracji z systemem Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations/AX, Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV

Zarobki

5000-9000 PLN – B2B
4100-7500 PLN – UoP

Wymiar etatu:

Do uzgodnienia

Czas trwania umowy:

Na czas nieokreślony