Czym jest Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365

Co to jest Microsoft Dynamics 365?

Platforma Microsoft Dynamics 365 przeznaczona jest dla dużych przedsiębiorstw do zarządzania procesami biznesowym. Zakres funkcjonalności sprawdzi się w obszarach finansowych, w łańcuchu dostaw, działań operacyjnych, produkcji, handlu, raportowania, serwisu w części ERP oraz marketingu, sprzedaży i e-commerce w części CRM. W pakiecie z platformą Microsoft Dynamics 365 otrzymasz narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, które w odczuwalny sposób usprawnią codzienną pracę.

Microsoft Dynamics 365 to wszechstronne rozwiązanie, nadające się do wdrożenia w każdym przedsiębiorstwie, któremu zależy na poprawie produktywności i wydajności. Szeroki wachlarz funkcjonalności umożliwia łatwe zastosowanie Microsoft Dynamics 365 w niemal każdej branży, optymalizując procesy i dostarczając niezbędne, kluczowe dane do prowadzenia i zarządzania biznesem.

ERP - Microsoft Dynamics 365

ERP (Enterprise Resource Planning) to oprogramowanie, które integruje różne działy i funkcje w organizacji, takie jak finanse, produkcja, zakupy, logistyka, zasoby ludzkie i sprzedaż. Microsoft jako lider na rynku oprogramowania, stworzył Dynamics 365, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zaawansowane narzędzie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. 

Microsoft Dynamics 365 ERP wyróżnia się kilkoma kluczowymi cechami. Jest to platforma chmurowa, co oznacza, że ​​dane i aplikacje są przechowywane w chmurze, co zwiększa dostępność i elastyczność systemu. Firmy korzystające z Dynamics 365 ERP mogą łatwo skalować swoje zasoby w miarę rozwoju bez ponoszenia większych nakładów inwestycyjnych. 

Warto również zauważyć, że Microsoft jako światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego zapewnia najwyższy poziom ochrony danych przechowywanych w systemie. Wszystkie informacje są chronione za pomocą zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa, dając użytkownikom pewność, że ich dane są bezpieczne. 

Microsoft Dynamics 365: cena - ile kosztuje?

Wiele przedsiębiorstw docenia zalety, jakie oferuje Microsoft Dynamics 365, ale naturalnie pojawiają się pytania dotyczące kosztów. Cena Dynamics 365 jest elastyczna i zależy od indywidualnych potrzeb klienta oraz zakresu wdrożenia. Microsoft proponuje różne pakiety licencji, co pozwala dostosować wycenę do konkretnych wymagań danej firmy. W sytuacji, gdy przedsiębiorstwo już korzysta z narzędzi Microsoft, takich jak Microsoft 365, istnieje możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów licencyjnych, które łączą różne rozwiązania Microsoft w jednym kompleksowym abonamencie.

Microsoft Dynamics 365 - wdrożenie

Wdrożenie Microsoft Dynamics 365 wymaga dokładnej analizy procesów w firmie, a także określenia, w jaki sposób system będzie wspierał jej działanie. Dzięki temu rozwiązanie można dostosować do potrzeb każdego klienta. Należy zaznaczyć, że wdrożenie systemu Dynamics 365 nie jest zadaniem łatwym i wymaga odpowiedniego doświadczenia w dziedzinie technologii informatycznych oraz znajomości branży klienta. 

INLOGICA oferuje indywidualne podejście do klienta.  Wspieramy również przy integracji systemu Microsoft Dynamics 365 z innymi systemami, z których korzysta klient. Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Ciebie rozwiązanie spełniające wszystkie wymagania. 

Integracja z innymi systemami może obejmować synchronizację danych, przesyłanie informacji w czasie rzeczywistym, automatyzację zadań między różnymi aplikacjami, a nawet tworzenie niestandardowych raportów zawierających dane z wielu różnych źródeł. Aby zapewnić pomyślną integrację, warto skorzystać z usług naszego zespołu programistów, który posiada doświadczenie, wiedzę i umiejętności do pracy z różnymi systemami. 

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu ERP Microsoft Dynamics 365 w Twojej firmie?

Zapoznaj się z naszym
E-Bookiem
Inlogica Logo
Dlaczego my?

Poznaj nasz zespół doświadczonych specjalistów od wdrożeń systemów ERP Microsoft Dynamics 

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności INLOGICA Sp. z o.o. Sp. k.