DOSTRCZAMY ROZWIĄZANIA DO PRACY ZDALNEJ

Od naszych ekspertów dowiesz się jak usprawnić pracę zespołu, połączyć komunikację w różnych działach, podnieść wydajność procesów biznesowych. Odzyskasz stabilizację i kontrę nad firmą. Posiadanie dobrze wdrożonego i efektywnie funkcjonującego rozwiązania do pracy zdalnej nie powinno być elementem przewagi lecz standardem.

Z najwyższą starannością określamy główne potrzeby Klienta i obszary w których ma funkcjonować dane rozwiązanie. Elementami takimi są min.: analiza procesów biznesowych, istniejącej infrastruktury informatycznej, projektowanie koniecznych zmian środowiska. Wspólnie z Klientem precyzowane są oczekiwania w stosunku do samego rozwiązania, jak również firmy wdrażającej. Dzięki ścisłej współpracy Klient ma pełną kontrolę nad przebiegiem oraz kosztami planowanego przedsięwzięcia.

Specjalna oferta

INLOGICA z dumą wspiera cyfryzację przedsiębiorstw i przygotowała specjalną ofertę na subskrypcję licencji zawierających Microsoft Teams.

Przy złożeniu zamówienia z kodem MY_BUSINESS, otrzymacie Państwo rabat w wysokości 15 % wartości subskrypcji *specjalna oferta dotyczy subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic, Microsoft 365 Business Standard i Microsoft 365 Business Premium zawierających aplikację Teams. Rabat naliczany jest od cen Producenta prezentowanych na stronie
https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/business/compare-all-microsoft-365-business-products?&activetab=tab:primaryr2.

Kontakt