JPK-V7M dla Microsoft Dynamics AX

NOWY JPK_VAT zamiast deklaracji vat od 1 PAŹDZIERNIKA. Elektroniczna wysyłka nowego pliku JPK_VAT zastąpi wysyłkę dotychczasowych deklaracji VAT-7. Dowiedz się więcej.

JPK-V7M dla Microsoft Dynamics AX

Opublikowano: 14.08.2020

Zgodnie z informacjami Ministerstwa Finansów nowa wersja JPK_VAT będzie obowiązywać dla wszystkich podmiotów od 1 października 2020.
 
Nowy schemat JPK dla celów VAT zawierać będzie :
      - informacje o zakupach i sprzedaży wynikające z ewidencji VAT za dany okres
      - pozycje z dotychczasowej deklaracji VAT-7
      - dodatkowe dane niezbędne do analizy poprawności rozliczenia.
 
Od  1 października elektroniczna wysyłka nowego pliku JPK_VAT  zastąpi wysyłkę dotychczasowych deklaracji VAT-7. Oznacza to, że nie będzie już możliwości składania deklaracji VAT-7 w sposób inny niż w formie JPK_VAT.
 
Aby sprostać temu obowiązkowi systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem muszą zostać uzupełnione o funkcjonalności generujące raporty w wymaganych formatach.

Inlogica oferuje integralny autorski modułu JPK dla Microsoft Dynamics AX dostępny dla wersji systemu AX 4, 2009 i 2012.      

W ramach wdrożenia nowej struktury JPK_V7M system Microsoft Dynamics AX zostanie zaktualizowany o dodatkowe oznaczenia wymagane dla dokumentów zakupu i sprzedaży: grupy towarów i usług (GTU), typy dokumentów i oznaczenia procedur, niezbędne do prawidłowego wygenerowania JPK_V7M.                     
Dodatkowe oznaczenia dokumentów zakupu i sprzedaży będę możliwe do zdefiniowania oraz edycji, zarówno przed, jak i po zaksięgowaniu faktur zakupu i sprzedaży.
 
Oferta obejmuje kompleksową obsługę programistyczno - konsultancką w ramach projektu.
Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w łatwy sposób dostosować swoje oprogramowanie do najnowszych wymogów!


KONTAKT Z EKSPERTEM

Pozostałe aktualności

Sprawozdanie o stosowanych terminach zapłaty.

Zatory płatnicze - jak zautomatyzować proces i być gotowym na dopełnienie nowych obowiązków sprawozdawczych? Poznaj nasze rozwiązanie!

Praca zdalna - 5 sposobów na efektywną pracę.

Praca zdalna to nie tylko laptop, aplikacje i nietypowe miejsce do realizacji obowiązków. To również odpowiednie nawyki, które ułatwiają przebrnięcie przez dzień pełen wyzwań.

Birax rozwiązanie dedykowane dla systemu Dynamics AX.

Uzupełnij w automatyczny sposób dane odbiorcy/dostawcy w oparciu o integracje z Bazą Internetową REGON1, prowadzoną przez Główny Urząd Statystyczny.

Autorski moduł JPK z JPKV7M dla Microsoft Dynamics AX

Generuj szybko jednolite pliki kontrolne. Sprawdź jak usprawnić Raporty dzięki autorskiemu modułowi JPK ALL dla Microsoft Dynamics AX.

Kontakt