Aktualności

Sprawozdanie o stosowanych terminach zapłaty.

Zatory płatnicze - jak zautomatyzować proces i być gotowym na dopełnienie nowych obowiązków sprawozdawczych? Poznaj nasze rozwiązanie!

Praca zdalna - 5 sposobów na efektywną pracę.

Praca zdalna to nie tylko laptop, aplikacje i nietypowe miejsce do realizacji obowiązków. To również odpowiednie nawyki, które ułatwiają przebrnięcie przez dzień pełen wyzwań.

Birax rozwiązanie dedykowane dla systemu Dynamics AX.

Uzupełnij w automatyczny sposób dane odbiorcy/dostawcy w oparciu o integracje z Bazą Internetową REGON1, prowadzoną przez Główny Urząd Statystyczny.

Autorski moduł JPK z JPKV7M dla Microsoft Dynamics AX

Generuj szybko jednolite pliki kontrolne. Sprawdź jak usprawnić Raporty dzięki autorskiemu modułowi JPK ALL dla Microsoft Dynamics AX.

Jak dbać o pracowników i podnosić efektywność pracy zdalnej.

Poznaj sprawdzone metody na poprawę komfortu pracy zespołów. Dowiedz się jak wykorzystać możliwości Microsoft Teams i podnieść efektywność całego zespołu.

Weryfikacja płatnika VAT dodatek dla Microsoft Dynamics AX.

Usprawnij weryfikacje statusu płatnika VAT bezpośrednio z poziomu systemu Microsoft Dynamics AX. Przeczytaj więcej na temat dodatku.

Biała lista funkcjonalność dla Microsoft Dynamics AX

Zweryfikuj w automatyczny sposób rachunki bankowe kontrahenta w oparciu o Wykaz podatników VAT Krajowej Administracji Skarbowej. Przeczytaj i poznaj funkcjonalności narzędzia.

JPK Delivery dla Microsoft Dynamics AX

Ułatwiamy pracę dzięki autorskiemu dodatkowi JPK Delivery. Funkcjonalność pozwala na kompleksowe zarządzanie wygenerowanymi plikami JPK bezpośrednio z poziomu systemu.

JPK-V7M dla Microsoft Dynamics AX

NOWY JPK_VAT zamiast deklaracji vat od 1 PAŹDZIERNIKA. Elektroniczna wysyłka nowego pliku JPK_VAT zastąpi wysyłkę dotychczasowych deklaracji VAT-7. Dowiedz się więcej.

Social Media

Obserwuj nas

Znajdź nas na FACEBOOK i LINKEDIN

Facebook LinkedIn

Nasze Social Media

Kontakt